W sezonie jesień / zima 2017 polecam zaopatrzyć się w długi jasno-brązowy płaszcz, najlepiej z wielbłądziej wełny i z paskiem w talii. Warto zainwestować więcej pieniędzy, gdyż taki płaszcz posłuży nam przez wiele lat. Wielbłądzia wełna jest bowiem najbardziej wytrzymałym materiałem z rodziny wełen, przy czym jest bardzo delikatna i stylowa. Jeśli chcemy dodatkowo przekazać światu, że wiemy co jest obecnie na topie to pozostałe części garderoby zachowamy w tej samej tonacji kolorystycznej. Bieżący artykuł przedstawia propozycję stylizacyjną. Zaprezentowane części garderoby są jedynie drogowskazem, a nie listą konkretnych rzeczy, które należy kupić.

SPÓDNICA OŁÓWKOWA – # kolor: camel / beż / cielisty, # styl: prosta, z rozcięciem z przodu i niewidocznym zamkiem z tyłu, # długość: do połowy kolana, # materiał: wełna lub dowolny grubszy materiał z małą ilością stretchu, # wyższy stan.

KOZAKI – # kolor: camel / beż / cielisty (jeśli chcemy nieco ożywić stylizację to wybierzemy kozaki z dodatkowym kolorem, np. jak w zaprezentowanej stylizacji camel + czerń), # długość: ZA KOLANO, # obcas: pełna dowolność – słupek, stożek, szpilka; polecam wysokość 8 cm – wyglądają świetnie i są także wygodne.

BLUZKA – # kolor: camel / beż / cielisty, # styl: golf – bluzkę będziemy wkładać w spódnicę, więc wybieramy jak najbardziej dopasowaną, aby uniknąć brzydkich uwypukleń w strategicznych miejscach.

TOREBKA – # model: handbag / shoulderbag # rozmiar: średnia (około 23cmx17cmx10cm) – prosta, czarna, średniej wielkości torebka z dowolnego materiału; jeśli jako motyw towarzyszący wybraliśmy inny kolor niż czerń to wybieramy torebkę w tymże kolorze.

BIELIZNA – # body – jeśli jako motyw towarzyszący wybraliśmy inny kolor niż czerń to wybieramy bieliznę w tymże kolorze.

SZAL – # kolor: camel / beż / cielisty, # rozmiar: super size – im większy szal tym modniej i cieplej. 🙂

Całość stylizacji dopełnią: kolczyki w kolorze towarzyszącym, rozpuszczone włosy, długie rzęsy i paznokcie w kolorze cielistym u rąk i w kolorze czarnym u stóp.

zdjęcia – Masterpiece Pencil Skirt