I was never a natural. I got there in the end because I did believe that if you work hard enough, then you can achieve a lot.

Nigdy nie miałam wrodzonego talentu. Znalazłam się w tym miejscu, ponieważ wierzyłam, że poprzez dostatecznie ciężką pracę można wiele osiągnąć.

Victoria Beckham

Podczas oglądania musicalu z rodziną, w wieku zaledwie 6 lat, mała Victoria postanawia, że zostanie piosenkarką. Rodzice bardzo wspierają decyzję córki poprzez zapewnianie jej najlepszego w Wielkiej Brytanii wykształcenia artystycznego. W latach 90-tych Victoria Adams dołącza do brytyjskiego girlsbandu Spice Girls, poznaje swojego obecnego męża Davida Beckhama, zostaje matką i wychodzi za mąż za piłkarza. Wraz z rozpadem zespołu w 2000 roku i 3 wspólnych singlach z Geri Halliwell, Emmą Bunton, Melanie Brown i Melanie Chisholm, Posh Spice wydaje 2 solowe single. W tym właśnie okresie rozpoczyna się również fascynacja Victorii modą i stylizacją – pierwsze współprace z projektantami, takimi jak Dolce&Gabbana, Roberto Cavalli czy Marc Jacobs. W 2008 roku Victoria przedstawia kolekcję sygnowaną własnym nazwiskiem, a w ciągu kolejnych lat zostaje stałym uczestnikiem New York Fashion Week’s.

Victoria Beckham przez lata wypracowała swój własny, niepowtarzalny styl, który stanowi inspirację dla kobiet na całym świecie. Rzadko można ją zobaczyć bez okularów przeciwsłonecznych, wysokich obcasów i wielkiej torby. Ostatnimi czasy niemal zawsze ubiera się w projekty własnej marki, na które składają się przede dopasowane sukienki, spódnice ołówkowe i doskonale skrojone płaszcze. Jej stylizacje są zazwyczaj monochromatyczne, eleganckie, proste, bez ozdób w stonowanych kolorach.

zdjęcia – internet